15 okt. 2014

Leilas Generalstore blir vår nya granne - Välkommen!

Leila's General Store växer och vi söker fler härliga medarbetare! 
Vi söker heltid, deltids och extrapersonal med butikserfarenhet till våra nya butiker i Mariefred och Strängnäs! Vi söker även deltids och extrapersonal till vårt lager och e-handel i Strängnäs. Är du ovanligt serviceinriktad med matlagningsintresse och en härlig energi? Då söker vi dig! Maila ansökan med personligt brev, CV och foto till marten@leila.se 
OBS! Skriv "nya butiker" i ämnesraden!
Leila's General Store växer och vi söker fler härliga medarbetare!
Vi söker heltid, deltids och extrapersonal med butikserfarenhet till våra nya butiker i Mari...efred och Strängnäs! Vi söker även deltids och extrapersonal till vårt lager och e-handel i Strängnäs. Är du ovanligt serviceinriktad med matlagningsintresse och en härlig energi? Då söker vi dig! Maila ansökan med personligt brev, CV och foto till marten@leila.se
OBS! Skriv "nya butiker" i ämnesraden!

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar